Küçükçekmece Asansörlü Taşımacılık | Özünler Nakliyat - 0 542 813 84 62

Küçükçekmece Asansörlü Taşımacılık

Küçükçekmece Asansörlü Taşımacılık


Nakliye sektörü eskiden günümüze kadar en çok ihtiyaç duyulan ve bu çerçevede en çok hizmet alımı yapılan sektörlerin başında geliyor. Eskiden amatör bir şekilde konu komşu ve akrabayla taşınan eşyalar artık daha profesyonel ekiplere ve filolara sahip olan büyük nakliye firmalarıyla yapılıyor. Yine eskiden insanların omuzlarında, sırtlarında üç beş kişi ile zar zor taşınan eşyalar şartlar elverdiği taktirde asansörle daireden alınarak kolay ve hızlı bir şekilde nakliye aracına taşınıyor. Günümüzde nakliye hizmetleri düşünüldüğünde ve insanların değişen yaşam koşullarına bağlı olarak yüksek katlı binalarda oturduğu göz önüne alındığında asansörlü taşımacılık hizmetinin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Bu yüzden Küçükçekmece asansörlü taşımacılık çerçevesinde birçok firma bu hizmeti müşterilerine sunabiliyor.
Asansörlü taşımacılık bazı kriterlere gör yapılabiliyor. Bu kriterler eşyası taşınan dairenin konumu, eşyaların durumu vb. gibi faktörler olarak değerlendiriliyor. Nakliye firmaları müşteriyle yapılan görüşmelerde işi kabul etmeden önce müşterinin adresine bir ekspertiz yönlendirerek hem eşyaların durumunu hem de binanın durumunu yerinde görüyorlar. Bu sayede taşıma işinin ne şekilde olacağı konusunda bir fikir birliğine varılıyor. Uygun olduğu taktirde mutlaka asansörlü taşımacılık müşteriye öneriliyor ve müşteri için en kolay ve hızlı bir şekilde eşyaların taşınacağı sözleşme ile imza altına alınıyor. Dolayısıyla müşteri kaçıncı katta oturursa otursun dairenin ön cephede olması ve nakliye aracının binaya yeterli derecede yaklaşabilmesi durumunda eşyalar kolaylıkla taşınabiliyor. Küçükçekmece asansörlü taşımacılık da bu kriterle göz önüne alınarak yapılıyor.
Taşıma gününde nakliye aracı binaya yaklaşarak mobil asansöre yakın bir şekilde konumlandırılıyor. Asansör dairenin bulunduğu kata uzanarak yeterli genişlikteki balkon veya pencereye kadar uzanıyor ve bu şekilde eşyalar asansör kabinine konularak nakliye aracına yükleniyor. Bu şekilde eşyaların taşınması oldukça hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Yeni adrese gidildiğinde de aynı şekilde eşyalar nakliye aracından yeni adresine taşınıyor ve yerlerine konularak müşteriye teslime ediliyor. Küçükçekmece asansörlü taşımacılık firmaları müşterilerin istekleri doğrultusunda eşyaları düzenleyip uygun bir şekilde teslim ediyorlar.
Asansörlü taşımacılık tercih etmek isteyen müşteriler nakliye firması tercihi yaparken firmanın asansörlü taşımacılık için uygun olup olmadığını araştırmalıdırlar. Bazı nakliye firmaları nakliye filoları arasında mobil eşya taşıma asansörüne yer verirken bazı firmalar ise bu hizmeti dışarıdan sağlayabiliyorlar. Bu yüzden de müşterilerine nakliye ücretine ek olarak bir de mobil asansör ücreti yansıtabiliyorlar. Dolayısıyla ekonomik anlamda daha fazla bir meblağ ödemek gerekebiliyor. Bu yüzden tercih filosunda mobil asansör olan nakliye firmalarından taraf olmalıdır. Bu çerçevede düşünüldüğünde Küçükçekmece asansörlü taşımacılık yapan firmaların hepsi kendi bünyelerinde barındırdıkları mobil asansör sayesinde müşterilerin isteklerine kolayca cevap verebiliyorlar.
Hem evden eve hem kentten kente ev ve ofis taşımalarında rahatlıkla kullanılabilen asansörlü taşımacılık hizmeti için yine de eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması önem arz ediyor. Asansöre güvenli bir şekilde eşyaların konulması ve nakliye aracının içerisine sağlam bir şekilde yerleştirilmesi eşyaların güvenliği ve taşıma işleminin problemsiz bir şekilde tamamlanması açısından önem arz ediyor. Asansörün bakımlarının yapılmış olması, halatlarının sağlam olması da hem can hem de mal güvenliği konusunda önemli olan noktalar.
Bütün bunlar göz önüne alındığında hem ev hem de ofis taşımalarında dairenin durumu göz önüne alınarak firmalardan asansörlü taşıma hizmeti alınabilir. Bunun için güvenilir ve profesyonel bir nakliye firmasıyla anlaşmak ve sözleşme imzalamak yeterli olacaktır.

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!